Uudised

AS Tallina Vesi stipendiumikonkurss 08. detsember Annely


AS Tallina Vesi kuulutas oktoobris koostöös Tallinna Kopli Ametikooliga välja stipendiumikonkursi, motiveerimaks Tallinna Kopli Ametikooli tublisid õpilasi. Täna, 8. detsembril külastasid Tallinna Vee esindajad meie kooli, et õnnitleda stipendiaati Artjom Krutilovit. "Tunnustame Sinu õpinguid Tallinna Kopli Ametikoolis hoone tehnosüsteemide ehituse erialal ja ootame Sind veevärgilukksepa praktikale meie ettevõttesse AS Tallinna Vesi." - ütles Tallinna Vee personalispetsialist Grete Zirk. Palju õnne, Artjom!
AS Tallinna Vesi on Eesti suurim vee-ettevõtja, kes pakub vee- ja kanalisatsiooni-teenuseid pea kolmandikule Eesti elanikkonnast. Insenertehnilisi teadmisi rakendades loob Tallinna Vesi iga päev puhta veega parema elu ja annab oma panuse looduskeskkonna tasakaalu säilitamisse.
AS Tallina Vesi kuulutas oktoobris koostöös Tallinna Kopli Ametikooliga välja stipendiumikonkursi, motiveerimaks Tallinna Kopli Ametikooli tublisid õpilasi. Täna, 8. detsembril külastasid Tallinna Vee esindajad meie kooli, et õnnitleda stipendiaati Artjom Krutilovit. "Tunnustame Sinu õpinguid Tallinna Kopli Ametikoolis hoone tehnosüsteemide ehituse erialal ja ootame Sind veevärgilukksepa praktikale meie ettevõttesse AS Tallinna Vesi." - ütles Tallinna Vee personalispetsialist Grete Zirk. Palju õnne, Artjom!
AS Tallinna Vesi on Eesti suurim vee-ettevõtja, kes pakub vee- ja kanalisatsiooni-teenuseid pea kolmandikule Eesti elanikkonnast. Insenertehnilisi teadmisi rakendades loob Tallinna Vesi iga päev puhta veega parema elu ja annab oma panuse looduskeskkonna tasakaalu säilitamisse.