Uudised

TAKA Kutseõpetajad ning tugipersonal Soomes töövarjutamise praktikal. 30. november TAKAInfo


20. novembrist kuni 23. novembrini 2023 võtsid Tallinna Kopli Ametikooli käsitöö ja puhastusteeninduse eriala kutseõpetajad ning kooli tugimeeskond osa õpirändest EKAMI koolis, Soome Kotka linnas. See oli põnev võimalus sukelduda Soome haridussüsteemi ning külastada EKAMI kooli Koteko ja Hamina kampuseid.

Õpirände peamine eesmärk oli tutvuda õpilaste järeleaitamise ja väljalangevuse ennetamise praktikatega. Meie tugimeeskond oli innustunud ning naasis tagasi paljude ideede ja inspiratsiooniga, kuidas veelgi paremini toetada meie kooli õpilasi eriala valikul ja motivatsiooni leidmisel.

Käsitöö õppesuuna õpetajad pidasid mitmeid konstruktiivseid kohtumisi EKAMI kooli käsitöö õpetajatega ning tulemusena sündis plaan kahe rahvusvahelise projekti läbiviimiseks. See oli viljakas kogemus, mis rikastas meie arusaama haridusest ning avas uusi võimalusi koostööks ja arenguks.

Kutseõpetajad ning tugipersonal Soomes töövarjutamise praktikal.

20. novembrist kuni 23. novembrini 2023 võtsid Tallinna Kopli Ametikooli käsitöö ja puhastusteeninduse eriala kutseõpetajad ning kooli tugimeeskond osa õpirändest EKAMI koolis, Soome Kotka linnas. See oli põnev võimalus sukelduda Soome haridussüsteemi ning külastada EKAMI kooli Koteko ja Hamina kampuseid.

Õpirände peamine eesmärk oli tutvuda õpilaste järeleaitamise ja väljalangevuse ennetamise praktikatega. Meie tugimeeskond oli innustunud ning naasis tagasi paljude ideede ja inspiratsiooniga, kuidas veelgi paremini toetada meie kooli õpilasi eriala valikul ja motivatsiooni leidmisel.

Käsitöö õppesuuna õpetajad pidasid mitmeid konstruktiivseid kohtumisi EKAMI kooli käsitöö õpetajatega ning tulemusena sündis plaan kahe rahvusvahelise projekti läbiviimiseks. See oli viljakas kogemus, mis rikastas meie arusaama haridusest ning avas uusi võimalusi koostööks ja arenguks.